tacticooler

tacticooler
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2022
Location: Burlington , NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 26% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 16 Mar 2022
89 69% Planet Earth (2006) - Rated 16 Mar 2022
47 7% Jungle Cruise (2021) - Rated 16 Mar 2022
98 95% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 16 Mar 2022
86 60% Big Little Lies (2017) - Rated 16 Mar 2022
85 56% Jurassic World (2015) - Rated 16 Mar 2022
84 53% The French Dispatch (2021) - Rated 16 Mar 2022
89 69% Flubber (1997) - Rated 16 Mar 2022
97 92% The Beatles: Get Back (2021) - Rated 16 Mar 2022
50 10% If Beale Street Could Talk (2018) - Rated 16 Mar 2022