tactjack

tactjack
Movie Buff - 225 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 84% Pitch Perfect 3 (2017) - Rated 23 Feb 2018
15 0% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 15 Dec 2017
67 59% Justice League (2017) - Rated 15 Dec 2017
64 51% Futurama: Bender's Game (2008) - Rated 30 Oct 2017
64 51% Futurama: Bender's Big Score (2007) - Rated 30 Oct 2017
45 13% Stuart Little (1999) - Rated 30 Oct 2017
46 16% The Sound of Music (1965) - Rated 30 Oct 2017
65 54% The Wizard of Oz (1939) - Rated 30 Oct 2017
59 40% Doctor Who (2005) - Rated 30 Oct 2017
83 84% The IT Crowd (2006) - Rated 30 Oct 2017