taday

taday
Movie Buff - 191 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 77% Ran (1985) - Rated 07 May 2014
88 90% Umut (1970) - Rated 07 May 2014
75 43% 28 Days Later (2002) - Rated 21 Mar 2014
96 99% Time of the Gypsies (1988) - Rated 21 Mar 2014
81 73% Yol (1982) - Rated 21 Mar 2014
74 39% Bicycle Thieves (1948) - Rated 21 Mar 2014
81 73% Arizona Dream (1993) - Rated 21 Mar 2014
79 65% Tabutta rövasata (1996) - Rated 21 Mar 2014
77 54% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Mar 2014
89 92% Before the Rain (1994) - Rated 21 Mar 2014