tailgunner

tailgunner
Movie Buff - 280 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2014
Location: Winnipeg, Manitoba, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 32% 300 (2007) - Rated 23 Mar 2015
90 48% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 23 Mar 2015
76 8% Spider-Man 3 (2007) - Rated 23 Mar 2015
97 86% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 23 Mar 2015
89 38% Independence Day (1996) - Rated 23 Mar 2015
92 61% Cop Land (1997) - Rated 23 Mar 2015
90 48% Erin Brockovich (2000) - Rated 23 Mar 2015
93 66% Fargo (1996) - Rated 23 Mar 2015
87 32% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 23 Mar 2015
96 84% The Rookie (2002) - Rated 23 Mar 2015