tajnonimowy

tajnonimowy
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2012
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 11% The Eye (2002) - Rated 01 Aug 2012
80 23% There Will Be Blood (2007) - Rated 01 Aug 2012
85 48% Ju-on: The Grudge (2003) - Rated 01 Aug 2012
85 48% Man Bites Dog (1992) - Rated 01 Aug 2012
80 23% Orphan (2009) - Rated 01 Aug 2012
75 11% Hostel: Part II (2007) - Rated 01 Aug 2012
78 16% Wolf Creek (2005) - Rated 01 Aug 2012
95 88% Ring (1998) - Rated 01 Aug 2012
70 6% Day of the Dead (1985) - Rated 01 Aug 2012
80 23% Pet Sematary (1989) - Rated 01 Aug 2012