takacsreni

takacsreni
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2017
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

6% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 03 Jan 2020
6% Rambo: First Blood Part II (1985) - Rated 03 Jan 2020
6% Rambo III (1988) - Rated 03 Jan 2020
6% Rambo (2008) - Rated 03 Jan 2020
0% The Terminator (1984) - Rated 03 Jan 2020
6% Die Hard (1988) - Rated 03 Jan 2020
80 23% Scent of a Woman (1992) - Rated 03 Jan 2020
95 75% Million Dollar Baby (2004) - Rated 03 Jan 2020
90 53% The Prestige (2006) - Rated 03 Jan 2020
99 94% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 03 Jan 2020