takatuka

takatuka
Film Freak - 570 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 69% The Hidden Blade (2004) - Rated 29 Mar 2017
80 54% Love and Honor (2006) - Rated 29 Mar 2017
89 86% The Twilight Samurai (2002) - Rated 29 Mar 2017
90 91% Harakiri (1962) - Rated 29 Mar 2017
75 26% Afro Samurai (2007) - Rated 29 Mar 2017
60 4% 47 Ronin (2013) - Rated 29 Mar 2017
75 26% Ichi: The Killer (2002) - Rated 29 Mar 2017
84 69% Last Life in the Universe (2003) - Rated 29 Mar 2017
83 67% 13 Assassins (2010) - Rated 29 Mar 2017
75 26% Boys Don't Cry (1999) - Rated 29 Mar 2017