takdiraxi

takdiraxi
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2013
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out takdiraxi's...

75 29% Sosyete saban (1985) - Rated 17 Nov 2013
100 95% Ask tutulmasi (2008) - Rated 17 Nov 2013
75 29% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 17 Nov 2013
90 54% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 17 Nov 2013
95 75% Forrest Gump (1994) - Rated 17 Nov 2013
70 8% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 17 Nov 2013
95 75% The Terminal (2004) - Rated 17 Nov 2013
75 29% The Da Vinci Code (2006) - Rated 17 Nov 2013
95 75% The Matrix (1999) - Rated 17 Nov 2013
95 75% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 17 Nov 2013