talesin

talesin
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2017
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 63% Being John Malkovich (1999) - Rated 09 Aug 2017
81 77% The Conjuring (2013) - Rated 09 Aug 2017
74 52% Taken (2008) - Rated 09 Aug 2017
71 39% Gremlins (1984) - Rated 09 Aug 2017
68 22% The Crazies (2010) - Rated 09 Aug 2017
67 15% Burn After Reading (2008) - Rated 09 Aug 2017
78 63% John Wick (2014) - Rated 09 Aug 2017
75 55% X2: X-Men United (2003) - Rated 09 Aug 2017
70 32% Homefront (2013) - Rated 09 Aug 2017
68 22% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 09 Aug 2017