tali3sin

tali3sin
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2010
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 62% Hancock (2008) - Rated 05 Oct 2010
55 30% Hellboy (2004) - Rated 05 Oct 2010
85 80% American Psycho (2000) - Rated 05 Oct 2010
70 47% Pleasantville (1998) - Rated 05 Oct 2010
50 20% Wayne's World 2 (1993) - Rated 05 Oct 2010
85 80% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 05 Oct 2010
55 30% Signs (2002) - Rated 05 Oct 2010
80 72% X-Men (2000) - Rated 05 Oct 2010
50 20% The Lion King (1994) - Rated 05 Oct 2010
65 37% Hot Shots! (1991) - Rated 05 Oct 2010