talidrow

talidrow
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 10 Sep 2015
85 51% Men in Black (1997) - Rated 10 Sep 2015
98 88% Billy's Balloon (1998) - Rated 10 Sep 2015
90 67% Johnny Got His Gun (1971) - Rated 10 Sep 2015
90 67% Requiem for a Dream (2000) - Rated 10 Sep 2015
90 67% The Last Unicorn (1982) - Rated 10 Sep 2015
80 39% Iron Man (2008) - Rated 09 Sep 2015
85 51% True Grit (2010) - Rated 09 Sep 2015
60 20% R.I.P.D. (2013) - Rated 09 Sep 2015
98 88% The Giver (2014) - Rated 09 Sep 2015