tallahassee

tallahassee
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 89% Army of Darkness (1993) - Rated 26 Feb 2015
88 54% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 26 Feb 2015
30 2% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 26 Feb 2015
94 93% The Ring (2002) - Rated 26 Feb 2015
60 8% Wishmaster (1997) - Rated 26 Feb 2015
88 54% Flatliners (1990) - Rated 26 Feb 2015
82 23% Jason X (2002) - Rated 26 Feb 2015
85 36% Cloverfield (2008) - Rated 26 Feb 2015
90 69% Shaun of the Dead (2004) - Rated 26 Feb 2015
65 17% It (1990) - Rated 26 Feb 2015