tallaria

tallaria
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 89% Brazil (1985) - Rated 11 Sep 2007
100 98% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 11 Sep 2007
91 57% Se7en (1995) - Rated 11 Sep 2007
90 50% Swordfish (2001) - Rated 11 Sep 2007
94 73% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 11 Sep 2007
96 81% Gattaca (1997) - Rated 11 Sep 2007
93 69% Dazed and Confused (1993) - Rated 11 Sep 2007
92 64% Con Air (1997) - Rated 11 Sep 2007
94 73% Irreversible (2002) - Rated 11 Sep 2007
99 94% Goodfellas (1990) - Rated 11 Sep 2007