tallmand1

tallmand1
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2020
Location: USA

more Recent Ratings

Check out tallmand1's...

98 96% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 14 Mar 2020
90 76% Jackie Brown (1997) - Rated 14 Mar 2020
68 14% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Mar 2020
95 89% Pulp Fiction (1994) - Rated 14 Mar 2020
81 46% Taken (2008) - Rated 14 Mar 2020
87 63% Panic Room (2002) - Rated 14 Mar 2020
87 63% Run Lola Run (1998) - Rated 14 Mar 2020
67 12% Phone Booth (2003) - Rated 14 Mar 2020
78 31% Red (2010) - Rated 14 Mar 2020
95 89% The Sixth Sense (1999) - Rated 14 Mar 2020