Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tamaki

Movie Buff - 201 Film Ratings

Member Since: May 18, 2013

Location: USA

more Recent Ratings
93 68% Sunshine (2007) - Feb 22, 2020
100 93% 1917 (2019) - Feb 22, 2020
86 43% The King's Speech (2010) - Feb 22, 2020
90 55% Annihilation (2018) - Feb 22, 2020
80 29% The Other Guys (2010) - Feb 22, 2020
60 10% The Hours (2002) - Feb 22, 2020
90 55% Downfall (2004) - Feb 22, 2020
98 86% Ex Machina (2015) - Feb 22, 2020
96 85% Gattaca (1997) - Feb 22, 2020
80 29% The Last Samurai (2003) - Feb 22, 2020