tamara

tamara
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2016
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 36% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 27 Oct 2016
100 97% The Battle of Algiers (1966) - Rated 27 Oct 2016
95 86% Red Desert (1964) - Rated 27 Oct 2016
93 72% Tales (2014) - Rated 01 Jul 2016
93 72% A Separation (2011) - Rated 01 Jul 2016
40 2% Notting Hill (1999) - Rated 01 Jul 2016
90 58% Blue Velvet (1986) - Rated 01 Jul 2016
84 19% Coffee and Cigarettes (2003) - Rated 01 Jul 2016
85 36% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 01 Jul 2016
85 36% Daisies (1966) - Rated 01 Jul 2016