Tamarapdj

tamarapdj
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2021
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Parasite (2019) - Rated 22 Mar 2021
30 65% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 22 Mar 2021
95 95% The Abyss (1989) - Rated 22 Mar 2021
45% Taken (2008) - Rated 22 Mar 2021
71 75% The Princess Bride (1987) - Rated 22 Mar 2021
15% Arachnophobia (1990) - Rated 22 Mar 2021
45% Battlefield Earth (2000) - Rated 22 Mar 2021
25% Saw II (2005) - Rated 22 Mar 2021
5% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 22 Mar 2021
45% Inception (2010) - Rated 22 Mar 2021