tamar.bendor

tamarbendor
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2018
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 1% Stranger Things (2016) - Rated 13 Jul 2019
85 64% Mommy Dead and Dearest (2017) - Rated 13 Jul 2019
50 7% Sausage Party (2016) - Rated 13 Jul 2019
90 85% Room (2015) - Rated 13 Jul 2019
70 33% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 13 Jul 2019
70 33% Love (2016) - Rated 20 Jan 2019
90 85% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 20 Jan 2019
60 18% Titanic (1997) - Rated 19 Jan 2019
85 64% Lolita (1997) - Rated 19 Jan 2019
60 18% Lolita (1962) - Rated 19 Jan 2019