tamreel

tamreel
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like to watch movies and read

more Recent Ratings

7% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 30 Aug 2017
80 64% Young Guns II (1990) - Rated 30 Aug 2017
50 42% Journey 2: The Mysterious Island (2012) - Rated 30 Aug 2017
15 16% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 30 Aug 2017
35 31% The X-Files (1993) - Rated 30 Aug 2017
45 34% The Lego Movie (2014) - Rated 30 Aug 2017
85 77% Jurassic World (2015) - Rated 30 Aug 2017
85 77% Assassin's Creed (2016) - Rated 30 Aug 2017
20 20% Elf (2003) - Rated 30 Aug 2017
65 48% Wanted (2008) - Rated 30 Aug 2017