tanaydin

tanaydin
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2016
Location: Turkey
Age: 44
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

67% The Beach (2000) - Rated 13 Feb 2016
67% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 11 Feb 2016
67% Antichrist (2009) - Rated 07 Feb 2016
67% Paycheck (2003) - Rated 05 Feb 2016
67% Total Recall (1990) - Rated 05 Feb 2016
67% Braveheart (1995) - Rated 05 Feb 2016
67% The Fountain (2006) - Rated 05 Feb 2016
67% Being John Malkovich (1999) - Rated 05 Feb 2016
67% The Machinist (2004) - Rated 05 Feb 2016
20% Black Swan (2010) - Rated 05 Feb 2016