tanerd

tanerd
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 63% The Time Traveler's Wife (2009) - Rated 10 Feb 2016
83 55% The Colony (2013) - Rated 10 Feb 2016
85 76% Sunshine (2007) - Rated 10 Feb 2016
81 45% About Time (2013) - Rated 10 Feb 2016
83 55% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 10 Feb 2016
84 63% RoboCop (2014) - Rated 10 Feb 2016
65 5% Another Earth (2011) - Rated 10 Feb 2016
65 5% Ultraviolet (2006) - Rated 10 Feb 2016
81 45% Stealth (2005) - Rated 10 Feb 2016
83 55% After Earth (2013) - Rated 10 Feb 2016