tanner

tanner
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 77% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
45 14% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
20 1% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 77% LolliLove (2004) - Rated 14 Aug 2007
32 5% Chicken Little (2005) - Rated 14 Aug 2007
65 48% Miracle (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 88% Elephant (2003) - Rated 14 Aug 2007
63 36% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 14 Aug 2007
30 4% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Aug 2007
70 65% March of the Penguins (2005) - Rated 14 Aug 2007