tannoreth

tannoreth
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 13 Apr 2013
80 67% The Lives of Others (2006) - Rated 13 Apr 2013
80 67% Match Point (2005) - Rated 13 Apr 2013
70 43% Lost in Translation (2003) - Rated 13 Apr 2013
85 86% The Seventh Seal (1957) - Rated 13 Apr 2013
85 86% Before Sunset (2004) - Rated 13 Apr 2013
80 67% Before Sunrise (1995) - Rated 13 Apr 2013
65 29% Certified Copy (2010) - Rated 13 Apr 2013
85 86% Persona (1966) - Rated 13 Apr 2013
80 67% Vertigo (1958) - Rated 13 Apr 2013