tansel

tansel
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2017
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 77% Community (2009) - Rated 22 Jan 2018
90 88% Utopia (2013) - Rated 22 Jan 2018
89 83% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 22 Jan 2018
80 31% Hotel Rwanda (2004) - Rated 14 Sep 2017
80 31% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 03 Sep 2017
70 10% Death Proof (2007) - Rated 03 Sep 2017
85 62% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 03 Sep 2017
85 62% The Usual Suspects (1995) - Rated 03 Sep 2017
65 6% Lord of War (2005) - Rated 03 Sep 2017
80 31% The Martian (2015) - Rated 03 Sep 2017