tararar

tararar
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 40% Zodiac (2007) - Rated 13 Feb 2012
90 70% Saw II (2005) - Rated 13 Feb 2012
70 19% The Departed (2006) - Rated 13 Feb 2012
80 40% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 13 Feb 2012
50 4% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 13 Feb 2012
90 70% The Hurt Locker (2009) - Rated 13 Feb 2012
95 89% The Hangover (2009) - Rated 13 Feb 2012
100 99% Death Proof (2007) - Rated 13 Feb 2012
80 40% Office Space (1999) - Rated 13 Feb 2012
99 96% Jarhead (2005) - Rated 13 Feb 2012