taravangian

taravangian
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 10 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

57% Stardust (2007) - Rated 10 May 2018
23% The Strangers: Prey at Night (2018) - Rated 10 May 2018
23% Pacific Rim Uprising (2018) - Rated 10 May 2018
3% The Cloverfield Paradox (2018) - Rated 10 May 2018
38% A Quiet Place (2018) - Rated 10 May 2018
57% Ready Player One (2018) - Rated 10 May 2018
92% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 10 May 2018
76% Annihilation (2018) - Rated 10 May 2018
38% Black Panther (2018) - Rated 10 May 2018
92% Aliens (1986) - Rated 10 May 2018