tardini

tardini
Criticker Zealot - 12562 Film Ratings
Member Since: 28 May 2021
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 31% Tifosi (1999) - Rated 10 Jun 2024
70 87% The Fast Show (1994) - Rated 04 Jun 2024
65 82% Speaking Parts (1989) - Rated 04 Jun 2024
45 50% Baton (2016) - Rated 04 Jun 2024
25 17% El cojonudo (2005) - Rated 04 Jun 2024
55 67% Don't Bother to Knock (1952) - Rated 04 Jun 2024
40 41% Quatermass and the Pit (1967) - Rated 04 Jun 2024
15 8% Passage Home (1955) - Rated 04 Jun 2024
35 31% Sherlock Holmes and the Masks of Death (1984) - Rated 04 Jun 2024
55 67% The One That Got Away (1957) - Rated 04 Jun 2024