tardisdoc

tardisdoc
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 01 May 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Midnight in Paris (2011) - Rated 22 Mar 2021
85 37% Her (2013) - Rated 22 Mar 2021
85 37% The King's Speech (2010) - Rated 22 Mar 2021
95 83% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 22 Mar 2021
90 63% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 22 Mar 2021
95 83% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 22 Mar 2021
97 96% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 01 May 2016
98 99% Game of Thrones (2011) - Rated 01 May 2016
90 63% Star Trek (2009) - Rated 01 May 2016
90 63% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 01 May 2016