taro11

taro11
Movie Buff - 154 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% The Man from Earth (2007) - Rated 30 Jul 2018
85 75% Papillon (1973) - Rated 29 Jul 2018
75 29% A Man for All Seasons (1966) - Rated 29 Jul 2018
80 52% John Wick (2014) - Rated 10 Jul 2018
75 29% Presumed Innocent (1990) - Rated 18 May 2018
85 75% The Verdict (1982) - Rated 18 May 2018
80 52% Erin Brockovich (2000) - Rated 17 May 2018
50 0% Recep Ivedik (2008) - Rated 16 May 2018
90 88% Philadelphia (1993) - Rated 16 May 2018
80 52% Breaker Morant (1980) - Rated 16 May 2018