tarun99

tarun99
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2012
Location: Mumbai, Maharashtra, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like to watch movies read books and etc.

more Recent Ratings

85 75% Back to the Future (1985) - Rated 27 Apr 2012
82 66% Juno (2007) - Rated 27 Apr 2012
85 75% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 27 Apr 2012
85 75% The Cable Guy (1996) - Rated 27 Apr 2012
79 46% X-Men: First Class (2011) - Rated 27 Apr 2012
80 57% Batman Begins (2005) - Rated 27 Apr 2012
"Its like silence before the madness of Joker strikes Gotham"
75 30% Transporter 2 (2005) - Rated 27 Apr 2012
75 30% Avatar (2009) - Rated 27 Apr 2012
86 85% A Beautiful Mind (2001) - Rated 27 Apr 2012
85 75% The Hangover (2009) - Rated 27 Apr 2012