tarxfvz

tarxfvz
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 13% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 26 Jun 2016
75 19% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 26 Jun 2016
65 8% Catch Me If You Can (2002) - Rated 26 Jun 2016
82 30% Swordfish (2001) - Rated 26 Jun 2016
80 25% Days of Thunder (1990) - Rated 26 Jun 2016
92 72% Blow Out (1981) - Rated 26 Jun 2016
11 2% Jupiter Ascending (2015) - Rated 26 Jun 2016
85 38% Groundhog Day (1993) - Rated 26 Jun 2016
97 91% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 26 Jun 2016
92 72% A Clockwork Orange (1971) - Rated 26 Jun 2016