taryllsbaker

taryllsbaker
Movie Buff - 428 Film Ratings
Member Since: 01 May 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Arrested Development (2003) - Rated 01 May 2016
80 51% Looper (2012) - Rated 01 May 2016
70 26% Into the Storm (2014) - Rated 01 May 2016
90 76% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 01 May 2016
70 26% Lawless (2012) - Rated 01 May 2016
100 94% Sherlock (2010) - Rated 01 May 2016
50 4% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 01 May 2016
90 76% Saw (2004) - Rated 01 May 2016
80 51% Doodlebug (1997) - Rated 01 May 2016
80 51% Hello Ladies (2013) - Rated 01 May 2016