tarzmahal

tarzmahal
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 17 Mar 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 75% American Beauty (1999) - Rated 18 Mar 2017
89 75% 12 Years a Slave (2013) - Rated 18 Mar 2017
75 26% Titanic (1997) - Rated 18 Mar 2017
55 6% The Notebook (2004) - Rated 18 Mar 2017
89 75% Sailor Moon (1992) - Rated 18 Mar 2017
95 97% Daria (1997) - Rated 18 Mar 2017
94 95% Hey Arnold! (1996) - Rated 18 Mar 2017
80 37% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 17 Mar 2017
85 49% The Terminator (1984) - Rated 17 Mar 2017
60 11% Cliffhanger (1993) - Rated 17 Mar 2017