Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
taskafa

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Nov 18, 2017

more Recent Ratings
80 50% Postaci (1984) - Nov 18, 2017
80 50% Die Hard (1988) - Nov 18, 2017
90 81% Whiplash (2014) - Nov 18, 2017
95 87% A Beautiful Mind (2001) - Nov 18, 2017
75 31% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Nov 18, 2017
60 0% Inception (2010) - Nov 18, 2017
75 31% Shrek (2001) - Nov 18, 2017
75 31% Nutty Professor II: The Klumps (2000) - Nov 18, 2017
60 0% Slumdog Millionaire (2008) - Nov 18, 2017
70 18% Inglourious Basterds (2009) - Nov 18, 2017