tatiana

tatiana
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2012
Location: sintra, Lisboa, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 91% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 28 Jun 2012
78 30% My Week with Marilyn (2011) - Rated 28 Jun 2012
83 59% L'Amant (1992) - Rated 28 Jun 2012
90 91% Into the Wild (2007) - Rated 28 Jun 2012
78 30% The Ledge (2011) - Rated 28 Jun 2012
75 19% Red Riding Hood (2011) - Rated 28 Jun 2012
80 48% All the Boys Love Mandy Lane (2006) - Rated 28 Jun 2012
80 48% Hedwig and the Angry Inch (2001) - Rated 28 Jun 2012
85 69% El Crimen del padre Amaro (2002) - Rated 28 Jun 2012
79 37% Dracula (1992) - Rated 28 Jun 2012