tatrientje

tatrientje
Film Freak - 520 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2013
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 98% Cinema Paradiso (1988) - Rated 18 May 2013
71 59% Medianeras (2011) - Rated 18 May 2013
67 50% Iron Man (2008) - Rated 18 May 2013
79 80% The Elephant Man (1980) - Rated 01 May 2013
85 90% Casino (1995) - Rated 20 Apr 2013
60 38% Free Willy (1993) - Rated 13 Apr 2013
72 62% 101 Dalmatians (1961) - Rated 13 Apr 2013
60 38% Ever After: A Cinderella Story (1998) - Rated 13 Apr 2013
50 17% Mr. Deeds (2002) - Rated 13 Apr 2013
80 83% Mary Poppins (1964) - Rated 13 Apr 2013