tav

tav
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2010
Location: Bia?ystok, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 74% Days of Heaven (1978) - Rated 15 Sep 2011
57 7% The Thin Red Line (1998) - Rated 15 Sep 2011
60 13% The New World (2005) - Rated 15 Sep 2011
70 32% Beetlejuice (1988) - Rated 15 Sep 2011
72 39% Batman (1989) - Rated 15 Sep 2011
87 80% Edward Scissorhands (1990) - Rated 15 Sep 2011
73 42% Batman Returns (1992) - Rated 15 Sep 2011
59 11% Mars Attacks! (1996) - Rated 15 Sep 2011
39 1% Planet of the Apes (2001) - Rated 15 Sep 2011
58 9% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 15 Sep 2011