tav19

tav19
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 06 Jan 2020
80 50% Friday Night Lights (2006) - Rated 22 Nov 2019
85 80% Top Boy (2011) - Rated 22 Nov 2019
85 80% Creed (2015) - Rated 16 Feb 2019
83 68% Spartacus (2010) - Rated 14 Feb 2019
60 12% Twilight (2008) - Rated 20 Jan 2019
75 30% Suits (2011) - Rated 20 Jan 2019
68 16% Modern Family (2009) - Rated 20 Jan 2019
60 12% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 20 Jan 2019
78 38% Boondocks (2005) - Rated 20 Jan 2019