tay88

tay88
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2019
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Not much really. I like movies

more Recent Ratings

97 56% Solaris (1972) - Rated 26 Apr 2019
98 77% La Haine (1995) - Rated 26 Apr 2019
99 93% 12 Angry Men (1957) - Rated 26 Apr 2019
95 33% The Departed (2006) - Rated 26 Apr 2019
85 20% Full Metal Jacket (1987) - Rated 26 Apr 2019
96 41% Fight Club (1999) - Rated 26 Apr 2019
98 77% Oldboy (2003) - Rated 26 Apr 2019
90 25% Memento (2001) - Rated 26 Apr 2019
75 4% The Avengers (2012) - Rated 26 Apr 2019
97 56% Loveless (2017) - Rated 25 Apr 2019