taybo20

taybo20
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2008
Location: Edmond, Oklahoma, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 30% Men of Honor (2000) - Rated 25 Jun 2008
64 7% X-Men (2000) - Rated 25 Jun 2008
78 30% Memento (2001) - Rated 25 Jun 2008
80 44% Million Dollar Baby (2004) - Rated 25 Jun 2008
81 53% Munich (2005) - Rated 25 Jun 2008
81 53% Mystic River (2003) - Rated 25 Jun 2008
82 61% No Country for Old Men (2007) - Rated 25 Jun 2008
69 11% North Country (2005) - Rated 25 Jun 2008
84 73% The Passion of the Christ (2004) - Rated 25 Jun 2008
82 61% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 25 Jun 2008