tbarrie

tbarrie
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 76% Rear Window (1954) - Rated 24 Jul 2016
82 47% Enemy of the State (1998) - Rated 24 Jul 2016
85 68% The Big Lebowski (1998) - Rated 28 Apr 2014
84 60% Brief Encounter (1945) - Rated 28 Apr 2014
85 68% Rebecca (1940) - Rated 28 Apr 2014
100 97% Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Rated 28 Apr 2014
87 83% Requiem for a Dream (2000) - Rated 14 Jun 2013
85 68% Blue Velvet (1986) - Rated 14 Jun 2013
83 54% The Killing (1956) - Rated 14 Jun 2013
100 97% Rope (1948) - Rated 14 Jun 2013