tbaumann49

tbaumann49
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 06 May 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% The Color Purple (1985) - Rated 06 May 2018
83 45% Moonlight (2016) - Rated 06 May 2018
77 36% Star Trek: Generations (1994) - Rated 06 May 2018
97 89% Rear Window (1954) - Rated 06 May 2018
86 63% Toy Story 2 (1999) - Rated 06 May 2018
84 50% My Fair Lady (1964) - Rated 06 May 2018
91 80% The New World (2005) - Rated 06 May 2018
72 28% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 06 May 2018
65 15% Ben-Hur (1959) - Rated 06 May 2018
90 71% Caché (2005) - Rated 06 May 2018