tbgf

tbgf
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2013
Location: Canada

more Recent Ratings

80 42% Gran Torino (2008) - Rated 10 Dec 2015
80 42% Serenity (2005) - Rated 10 Dec 2015
70 17% Clerks (1994) - Rated 10 Dec 2015
80 42% Moneyball (2011) - Rated 10 Dec 2015
80 42% Shaun of the Dead (2004) - Rated 10 Dec 2015
60 8% I Am Legend (2007) - Rated 10 Dec 2015
75 25% Wes Craven's New Nightmare (1994) - Rated 10 Dec 2015
85 65% Man of Steel (2013) - Rated 10 Dec 2015
10 0% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 10 Dec 2015
70 17% Prometheus (2012) - Rated 10 Dec 2015