tburakdemir

tburakdemir
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 58% The Departed (2006) - Rated 10 Feb 2019
85 63% Oldboy (2003) - Rated 10 Feb 2019
75 30% Ezel (2009) - Rated 10 Feb 2019
90 84% Masum (2017) - Rated 10 Feb 2019
80 45% Vizontele (2001) - Rated 10 Feb 2019
47 10% Kutsal Damacana (2007) - Rated 10 Feb 2019
43 6% Hababam sinifi askerde (2005) - Rated 10 Feb 2019
88 73% G.O.R.A. (2004) - Rated 10 Feb 2019
72 23% Kolpaçino (2009) - Rated 10 Feb 2019
58 19% Kutsal Damacana 2: Itmen (2009) - Rated 10 Feb 2019