We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
tc24602

Movie Buff - 102 Film Ratings

Member Since: Apr 17, 2021

Location: New Zealand

more Recent Ratings
60 4% Total Recall (2012) - Apr 28, 2021
85 25% School of Rock (2003) - Apr 28, 2021
80 18% Kick-Ass (2010) - Apr 28, 2021
80 18% Evan Almighty (2007) - Apr 28, 2021
80 18% Despicable Me (2010) - Apr 28, 2021
80 18% Avatar (2009) - Apr 28, 2021
90 37% Get Smart (2008) - Apr 28, 2021
80 18% Tropic Thunder (2008) - Apr 28, 2021
90 37% Flight 93 (2006) - Apr 28, 2021
95 67% WALL·E (2008) - Apr 28, 2021