Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tca4gG

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 13, 2018

more Recent Ratings
20 15% Carlito's Way (1993) - Jul 13, 2018
80 75% The English Patient (1996) - Jul 13, 2018
75 65% Trainspotting (1996) - Jul 13, 2018
60 55% Barton Fink (1991) - Jul 13, 2018
50 45% Mad Max (1979) - Jul 13, 2018
100 90% Ghost World (2001) - Jul 13, 2018
40 35% 12 Years a Slave (2013) - Jul 13, 2018
29 25% Lost Highway (1997) - Jul 13, 2018
10 5% The Bourne Supremacy (2004) - Jul 13, 2018
100 90% Rashomon (1950) - Jul 13, 2018