tcizadlo

tcizadlo
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 30 Mar 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I enjoy good movies.

more Recent Ratings

100 96% The Green Mile (1999) - Rated 30 Mar 2018
100 96% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 Mar 2018
99 83% The Dark Knight (2008) - Rated 30 Mar 2018
99 83% Love Actually (2003) - Rated 30 Mar 2018
99 83% Silverado (1985) - Rated 30 Mar 2018
99 83% Fargo (1996) - Rated 30 Mar 2018
99 83% Juno (2007) - Rated 30 Mar 2018
97 63% Blade Runner (1982) - Rated 30 Mar 2018
98 70% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 30 Mar 2018
85 10% RoboCop (2014) - Rated 30 Mar 2018