tclausen
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out tclausen's...
90 40% | Crazy Heart (2009) - Rated 01 May 2015 |
92 85% | The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 30 Apr 2015 |
91 67% | Patton (1970) - Rated 30 Mar 2015 |
92 85% | On Golden Pond (1981) - Rated 30 Mar 2015 |
92 85% | Walkabout (1971) - Rated 30 Mar 2015 |
90 40% | Primal Fear (1996) - Rated 30 Mar 2015 |
25 2% | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 16 Nov 2014 |
91 67% | The Fog of War (2003) - Rated 16 Nov 2014 |
90 40% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 16 Nov 2014 |
91 67% | Brokeback Mountain (2005) - Rated 16 Nov 2014 |