Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tdmathis

Movie Buff - 204 Film Ratings

Member Since: Sep 11, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out tdmathis's...
85 64% The Big Lebowski (1998) - Sep 21, 2018
92 88% The Iron Giant (1999) - Sep 21, 2018
83 56% Godzilla (2014) - Sep 21, 2018
80 40% Lincoln (2012) - Sep 21, 2018
89 78% Coming to America (1988) - Sep 21, 2018
90 83% Inception (2010) - Sep 21, 2018
85 64% Monsters, Inc. (2001) - Sep 21, 2018
76 26% Billy Madison (1995) - Sep 21, 2018
58 3% Kazaam (1996) - Sep 21, 2018
83 56% Wayne's World (1992) - Sep 21, 2018