teallzy

teallzy
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2021
Location: Ottawa, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 43% Ratatouille (2007) - Rated 31 Oct 2021
51 20% Midsommar (2019) - Rated 31 Oct 2021
70 35% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 31 Oct 2021
78 65% Ex Machina (2015) - Rated 31 Oct 2021
82 85% Redline (2009) - Rated 31 Oct 2021
40 8% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 31 Oct 2021
50 17% Being Elmo: A Puppeteer's Journey (2011) - Rated 31 Oct 2021
75 49% Injustice (2021) - Rated 31 Oct 2021
78 65% Superman: Red Son (2020) - Rated 31 Oct 2021
75 49% Batman: Hush (2019) - Rated 31 Oct 2021